Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Комиссии по валютным ЛОРО!
Банковский форум :: UABanker.net > Международные отношения и расчеты > Международные расчеты. Корротношения.
Oks
Коллеги,
кто занимается обслуживанием корсчетов Лоро резидентов и нерезидентов - подскажите, пожалуйста:

1) с валютного корсчета банка-резидента ваши комиссии вы снимаете в валюте? И что с этой валютой делаете дальше? Если можно - расшифруйте по проводкам.

2) тот же вопрос - но касательно корсчетов банков-нерезидентов.

3) проводите ли вы конвертацию валют на корсчете Лоро по заявке банка-корреспондента? Если да, то какие документы в этом процессе задействуются? И если можно - тоже расшифруйте по проводкам по балансовым счетам.

Спасибо!
miram
Цитата(Oks @ 15.02.2011, 17:49) *
Коллеги,
кто занимается обслуживанием корсчетов Лоро резидентов и нерезидентов - подскажите, пожалуйста:

1) с валютного корсчета банка-резидента ваши комиссии вы снимаете в валюте? И что с этой валютой делаете дальше? Если можно - расшифруйте по проводкам.

2) тот же вопрос - но касательно корсчетов банков-нерезидентов.

3) проводите ли вы конвертацию валют на корсчете Лоро по заявке банка-корреспондента? Если да, то какие документы в этом процессе задействуются? И если можно - тоже расшифруйте по проводкам по балансовым счетам.

Спасибо!


підніму тему
Начеб то ж ми можемо отримувати комісію від резидентів лише в грн, але в тарифах часто фігурує валюта (це стосуються обслуговування коррахунків в іноземній валюті) на яких підставах?
Valeryi
Цитата(miram @ 11.10.2012, 11:31) *
Начеб то ж ми можемо отримувати комісію від резидентів лише в грн, але в тарифах часто фігурує валюта (це стосуються обслуговування коррахунків в іноземній валюті) на яких підставах?

Пункт 3.1.2. Постанови НБУ № 118:
"3.1.2. З кореспондентського рахунку здійснюються такі операції:
...
- власні операції самого банку, які він має право здійснювати згідно з відповідними пунктами ліцензії та письмового дозволу, в тому числі:
а) перерахування іноземної валюти за обслуговування кореспондентського рахунку, якщо це передбачено Угодою;
..."
miram
Цитата(Valeryi @ 30.10.2012, 12:26) *
Пункт 3.1.2. Постанови НБУ № 118:
"3.1.2. З кореспондентського рахунку здійснюються такі операції:
...
- власні операції самого банку, які він має право здійснювати згідно з відповідними пунктами ліцензії та письмового дозволу, в тому числі:
а) перерахування іноземної валюти за обслуговування кореспондентського рахунку, якщо це передбачено Угодою;
..."


Дякую.
Поки що це єдиний, але не вельми переконливий аргумент.
колись НБУ було надано розяснення у вигляді листа, де саме й було посилання на цей пункт, як аргумент для списання комісії в ін.валюті. Але десь в 2008 році той лист втратив чинність (згідно з іншим листом). і все.
по факту більшість українських банків списують комісію саме в ін.валюті, але чому ніхто чітко сказаи не може smile.gif
Valeryi
Цитата(miram @ 30.10.2012, 12:33) *
по факту більшість українських банків списують комісію саме в ін.валюті, але чому ніхто чітко сказаи не може

Потому что расчетный укр. банк несет расходы в инвалюте.
miram
Цитата(Valeryi @ 30.10.2012, 12:56) *
Потому что расчетный укр. банк несет расходы в инвалюте.

це досить хиткий аргумент...при проведенні розрахунків клієнтів в іноземній валюті банк теж несе витрати в ін.валюті.
OSTA
Цитата(miram @ 30.10.2012, 12:33) *
по факту більшість українських банків списують комісію саме в ін.валюті, але чому ніхто чітко сказаи не може

банки списывают комиссию на основании договорного списания: "Клієнт доручає Банку здійснювати продаж іноземної валюти в розмірі комісій, які Клієнт повинен сплатити Банку згідно умов Договорів". Такая схема удобна для всех. Детали описываются в договоре.

miram
Цитата(OSTA @ 30.10.2012, 14:15) *
банки списывают комиссию на основании договорного списания: "Клієнт доручає Банку здійснювати продаж іноземної валюти в розмірі комісій, які Клієнт повинен сплатити Банку згідно умов Договорів". Такая схема удобна для всех. Детали описываются в договоре.

ось це вже цікаво.
але як я розумію тут мова йдеться про клієнтів (не банки).
а в договорах про кор.відносини (кор. рахунки) нічого подібного не зустрічала
OSTA
Цитата(miram @ 30.10.2012, 14:28) *
але як я розумію тут мова йдеться про клієнтів (не банки).

в случае с корреспондентскими счетами один банк явл. клиентом другого
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Форум IP.Board © 2001-2019 IPS, Inc.