IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

 
Ответить в данную темуНачать новую тему
> форма 377, очень нужно небольшое колличество
Фрида
сообщение 21.09.2011, 14:48
Сообщение #1


Постоялец
**

Группа: Постоялец
Сообщений: 124

Вставить ник в ответ
Вставить цитату в ответ



Коллеги, если у кого завалялись лишние бланки ф 377, продайте страждущим! Буду крайне признательна!
Пишите в личку
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Balam
сообщение 21.09.2011, 14:57
Сообщение #2


Банкир
****

Группа: Банкир
Сообщений: 2 371

Вставить ник в ответ
Вставить цитату в ответ



а звонили по обьявленим? ну вот типа такого http://www.ua.all.biz/p7340973/
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Фрида
сообщение 21.09.2011, 16:58
Сообщение #3


Постоялец
**

Группа: Постоялец
Сообщений: 124

Вставить ник в ответ
Вставить цитату в ответ



Цитата(Balambas @ 21.09.2011, 15:57) *
а звонили по обьявленим? ну вот типа такого http://www.ua.all.biz/p7340973/

Ой, спасибо! Мне сказали, что только фабрика офсетной печати такое делает. А у них вс ну очень сложно - только после согласования и получения разрешения Минфина...
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
viconty
сообщение 07.12.2011, 17:29
Сообщение #4


Старожил
***

Группа: Старожил
Сообщений: 263

Вставить ник в ответ
Вставить цитату в ответ



Кто знает где посмотреть форму Акта приёма - передачи актов строгой отчетности?

Сообщение отредактировал viconty - 07.12.2011, 17:42
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
МакроКiт
сообщение 30.05.2012, 09:07
Сообщение #5


Модератор
****

Группа: Со-администратор
Сообщений: 1 616

Вставить ник в ответ
Вставить цитату в ответ



Правління Національного банку України
П О С Т А Н О В А
від 24 травня 2012 р. № 207
м. Київ


Про здійснення операцій з обміну готівкової іноземної валюти в період проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
28 травня 2012 р.
за № 840/21152

Відповідно до статей 7, 44, 45 Закону України “Про Національний банк України”, розділів II, III Декрету Кабінету Міністрів України від 19.02.93 № 15-93 “Про систему валютного регулювання і валютного контролю”, Закону України “Про організацію та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні”, з метою забезпечення вільного обміну іноземної валюти нерезидентами – організаторами, учасниками, гостями фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні Правління Національного банку України постановляє:

1. Пункти 4.6, 4.8, 4.16, 4.23 глави 4, 5.1, 5.2, 5.12 глави 5, 6.1, 6.2, 6.5 глави 6, додаток 3 до Інструкції про порядок організації та здійснення валютно-обмінних операцій на території України, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 12.12.2002 № 502, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 14.01.2003 за № 21/7342 (зі змінами), діють з урахуванням особливостей, установлених цією постановою.

2. Банк (фінансова установа) здійснює операції з купівлі у фізичних осіб-нерезидентів готівкової іноземної валюти без оформлення довідки-certificate за формою № 377.

3. Квитанції за формами № 377-А, № 377-К про здійснення валютно-обмінної операції є підставою для проведення до 10.07.2012 фізичними особами-нерезидентами зворотного обміну невикористаних гривень на готівкову іноземну валюту за умови пред’явлення документа, що посвідчує особу та підтверджує її резидентність. Перший примірник цих квитанцій залишається в касі банку (фінансової установи) або в пункті обміну іноземної валюти, в якому здійснено зворотний обмін.

4. Банк (фінансова установа) зобов’язаний розмістити у касах банків (фінансових установ), у пунктах обміну іноземної валюти в доступному для огляду клієнтами місці інформацію українською та іноземними мовами щодо можливості здійснення фізичними особами-нерезидентами зворотного обміну невикористаних готівкових гривень на іноземну валюту за умови пред’явлення ними квитанції за формою № 377-А або № 377-К про здійснення валютно-обмінної операції та документа, що посвідчує особу та підтверджує її резидентність.

5. Генеральному департаменту грошово-кредитної політики (Щербакова О. А.) після державної реєстрації в Міністерстві юстиції України довести зміст цієї постанови до відома територіальних управлінь Національного банку України та банків України для використання в роботі.

6. Ця постанова діє з 01.06.2012 до 10.07.2012.

7. Контроль за виконанням цієї постанови залишаю за собою.




Голова С. Г. Арбузов
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
viconty
сообщение 30.05.2012, 12:42
Сообщение #6


Старожил
***

Группа: Старожил
Сообщений: 263

Вставить ник в ответ
Вставить цитату в ответ



Интересно, а эту фразу до клиентов тоже доносить?
"Банк (фінансова установа) здійснює операції з купівлі у фізичних осіб-нерезидентів готівкової іноземної валюти без оформлення довідки-certificate за формою № 377. "
Они же (нерезы) не знают, чтомы им должны выписывать, а что нет?
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
МакроКiт
сообщение 30.05.2012, 12:50
Сообщение #7


Модератор
****

Группа: Со-администратор
Сообщений: 1 616

Вставить ник в ответ
Вставить цитату в ответ



а-ха, могли б вже у додатку написати цю об'яву, щоб банки самі не вигадували.
Чи боялись знову ляпів? )))
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Balam
сообщение 30.05.2012, 13:11
Сообщение #8


Банкир
****

Группа: Банкир
Сообщений: 2 371

Вставить ник в ответ
Вставить цитату в ответ



ага, наши тут бегаю переводят на все языки , цирк.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
viconty
сообщение 30.05.2012, 16:22
Сообщение #9


Старожил
***

Группа: Старожил
Сообщений: 263

Вставить ник в ответ
Вставить цитату в ответ



Цитата(Balam @ 30.05.2012, 14:11) *
ага, наши тут бегаю переводят на все языки , цирк.

Зачем на все? мы на укр, рус и анг и халас хватит
Английский все знают
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Balam
сообщение 30.05.2012, 17:06
Сообщение #10


Банкир
****

Группа: Банкир
Сообщений: 2 371

Вставить ник в ответ
Вставить цитату в ответ



ну это уних нужно выяснить )))))))))))) женщины там работают со своей логикой
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
platnik
сообщение 17.08.2012, 22:37
Сообщение #11


Участник
*

Группа: Участник
Сообщений: 3

Вставить ник в ответ
Вставить цитату в ответ



Цитата(viconty @ 07.12.2011, 18:29) *
Кто знает где посмотреть форму Акта приёма - передачи актов строгой отчетности?

Все 5 форм учета бланков строкой отчетности смотрите здесь: Учет бланков строгой отчетности.
Можно скачать в Exel.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Balam
сообщение 24.10.2014, 11:56
Сообщение #12


Банкир
****

Группа: Банкир
Сообщений: 2 371

Вставить ник в ответ
Вставить цитату в ответ



коллеги , так что с этими бланками 377 формы? заказывать их нужно или нет? в инструкции так и осталось, что мы должны обеспечить кассы бланками. и п5. про заказы..

Цитата
"8. Банк, фінансова установа з метою організації безперебійної роботи кас відокремлених підрозділів, пунктів обміну валюти мають право самостійно встановлювати для них розмір авансу в готівковій іноземній валюті та готівкових гривнях і до початку робочого дня, уключаючи вихідні і святкові дні, забезпечують їх коштами відповідно до встановлених обсягів та бланками довідок-certificate за формою № 377."

"Уповноважені банки, уповноважені фінансові установи самостійно замовляють бланки суворої звітності довідок-certificate за формою № 377 відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 14.05.2012 № 456 "
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
viconty
сообщение 31.10.2014, 16:11
Сообщение #13


Старожил
***

Группа: Старожил
Сообщений: 263

Вставить ник в ответ
Вставить цитату в ответ



Цитата(Balam @ 24.10.2014, 12:56) *
коллеги , так что с этими бланками 377 формы? заказывать их нужно или нет? в инструкции так и осталось, что мы должны обеспечить кассы бланками. и п5. про заказы..
на форуме по Б2 идет активное обсуждение, как технически обеспечить печать 377 довидок для нерезов.
Разъяснений НБУ не было пока никаких, мы пока не изымали с отделений 377 (полиграфические)
а как там в 249 звучит формулировка об их отмене?
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
viconty
сообщение 31.10.2014, 17:11
Сообщение #14


Старожил
***

Группа: Старожил
Сообщений: 263

Вставить ник в ответ
Вставить цитату в ответ



у кого купить довидки нового образца?
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
МакроКiт
сообщение 01.12.2014, 14:46
Сообщение #15


Модератор
****

Группа: Со-администратор
Сообщений: 1 616

Вставить ник в ответ
Вставить цитату в ответ



http://www.uabanker.net/forum/index.php?sh...2914&st=60#
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение

Ответить в данную темуНачать новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 



Текстовая версия Сейчас: 16.10.2019, 13:53