IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

 
Ответить в данную темуНачать новую тему
> Открытие счета, есть момент...
AndyEn
сообщение 02.11.2011, 16:12
Сообщение #1


Постоялец
**

Группа: Постоялец
Сообщений: 142

Вставить ник в ответ
Вставить цитату в ответ



Итак, кто может прокомментировать требование :
ЗАКОН УКРАЇНИ Про платіжні системи та переказ коштів в Україні

6.4. У разі відкриття рахунка клієнтом, щодо якого існує публічне обтяження рухомого майна, накладене державним виконавцем, банк зупиняє видаткові операції з такого рахунка на суму обтяження та повідомляє державному виконавцеві про відкриття рахунка. Повідомлення про відкриття рахунка вручається державному виконавцеві власником рахунка, який зобов'язаний подати до банку документи, що підтверджують отримання державним виконавцем повідомлення.

Это что получается, банки при открытии счета должны требовать выписки из ДРОРМА???? (IMG:style_emoticons/default/blink.gif)

Сообщение отредактировал AndyEn - 02.11.2011, 16:12
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Balam
сообщение 02.11.2011, 16:40
Сообщение #2


Банкир
****

Группа: Банкир
Сообщений: 2 371

Вставить ник в ответ
Вставить цитату в ответ



Лигой не пробовали пользоватся ?


НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ
Департамент платіжних систем

Л И С Т

04.03.2011 N 25-111/523-3297

Територіальним управлінням
Національного банку
України, ОПЕРУ НБУ,
Департаменту аудиту,
банкам України
та їх філіям, Асоціації
українських банків,
Асоціації "Український
кредитно-банківський союз"


Роз'яснення з питань нового законодавства


Звертаємо вашу увагу на те, що Закон України "Про платіжні
системи та переказ коштів в Україні" ( 2346-14 ) не покладає на
банк обов'язку щодо отримання від клієнта будь-яких офіційних
документів, які б підтверджували наявність або відсутність
обтяження майна або обов'язку отримувати відповідну інформацію
безпосередньо з Державного реєстру обтяжень рухомого майна. З
урахуванням цього, на нашу думку, стаття 6 Закону ( 2346-14 )
стосується виключно випадків, коли факт наявності публічного
обтяження є очевидним для банку, тобто публічне обтяження
застосовано до коштів або інших цінностей клієнта, що знаходяться
на рахунках чи на зберіганні безпосередньо у цьому банку.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
AndyEn
сообщение 02.11.2011, 16:45
Сообщение #3


Постоялец
**

Группа: Постоялец
Сообщений: 142

Вставить ник в ответ
Вставить цитату в ответ



Цитата(Balambas @ 02.11.2011, 16:40) *
Лигой не пробовали пользоватся ?
.....

Спасибо!!!
Лигой пользуюсь, но в полной мере функционал ее не знаю (IMG:style_emoticons/default/unsure.gif)
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
viconty
сообщение 12.12.2012, 17:31
Сообщение #4


Старожил
***

Группа: Старожил
Сообщений: 263

Вставить ник в ответ
Вставить цитату в ответ



Можно открыть счет иностранцу только по посвидке на постийне проживання??
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение

Ответить в данную темуНачать новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 



Текстовая версия Сейчас: 17.07.2019, 12:20