IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

 
Ответить в данную темуНачать новую тему
> гривна из россии
koss
сообщение 16.05.2013, 16:16
Сообщение #1


Со-администратор
****

Группа: Со-администратор
Сообщений: 2 363

Вставить ник в ответ
Вставить цитату в ответ



подскажите пожалуйста какие реквизиты должен знать плательщик в россии (юрлицо) чтобы перечислить гривну на украину (юрлицу)?
что такое четырехзначный код платежа (требует банк плательщика)?

заранее спасибо.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
OSTA
сообщение 16.05.2013, 16:43
Сообщение #2


Банкир
****

Группа: Банкир
Сообщений: 2 426

Вставить ник в ответ
Вставить цитату в ответ



koss

гривневые реквизиты нашего юр.лица ( банк получателя, МФО, ЭДРПОУ банка получателя, № счета получателя, ЭДРПОУ получателя).

Если у российского юр.лица есть счет в грн, соответственно у его банка открыт в каком-то украинском банке кор. счет. С него и будут уходить деньги.

Цитата(koss @ 16.05.2013, 17:16) *
что такое четырехзначный код платежа (требует банк плательщика)?

код операции. Плательщик должен самостоятельно закодировать в зависимости от назначения платежа. Требования валютного контроля РФ.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
koss
сообщение 16.05.2013, 21:58
Сообщение #3


Со-администратор
****

Группа: Со-администратор
Сообщений: 2 363

Вставить ник в ответ
Вставить цитату в ответ



большое спасибо
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
ОЛЕ
сообщение 12.11.2013, 17:32
Сообщение #4


Банкир
****

Группа: Банкир
Сообщений: 3 402

Вставить ник в ответ
Вставить цитату в ответ



Цитата(OSTA @ 16.05.2013, 16:43) *
koss

гривневые реквизиты нашего юр.лица ( банк получателя, МФО, ЭДРПОУ банка получателя, № счета получателя, ЭДРПОУ получателя).

Если у российского юр.лица есть счет в грн, соответственно у его банка открыт в каком-то украинском банке кор. счет. С него и будут уходить деньги.


код операции. Плательщик должен самостоятельно закодировать в зависимости от назначения платежа. Требования валютного контроля РФ.



По поводу кода операции - в грн. платежах, верпоятно, это буде код по 1-ПБ (по нашему законодательству), т.к. плательщик может быть и не из России.


4.7. Платіжні доручення на перерахування коштів у гривнях через кореспондентські рахунки банків-нерезидентів у гривнях обов'язково мають містити напис про призначення платежу, що чітко визначає зміст операцій: за товари (продукцію, роботи, послуги), рішення суду тощо, номер і дату договору/контракту та назву країни.
(абзац перший пункту 4.7 із змінами, внесеними згідно з постановою
Правління Національного банку України від 20.11.2000 р. N 457)
Уповноваженим банкам забороняється приймати до виконання платіжні доручення, в яких відсутні реквізити: призначення платежу (номер і дата договору/контракту, зміст операції), назва одержувача коштів та назва країни його реєстрації.
При перерахуванні коштів у гривнях через систему електронних платежів України на користь нерезидента на кореспондентський рахунок банку-нерезидента в гривнях уповноважений банк обов'язково забезпечує у платіжному дорученні реквізити платежу: код операції, код країни; за товари (продукцію, роботи, послуги), назва країни, в якій зареєстрований банк-нерезидент, номер і дату договору/контракту тощо.
При перерахуванні коштів у гривнях з кореспондентського рахунку банку-нерезидента в гривнях через систему електронних платежів України на користь резидентів України уповноважений банк обов'язково забезпечує перевірку наявності у платіжних дорученнях банків-нерезидентів реквізитів платежу: код операції, код країни; за товари (продукцію, роботи, послуги), назву країни, в якій зареєстрований банк-нерезидент і за дорученням якого здійснюється перерахування, номер і дату договору/контракту тощо.

4. ПОРЯДОК ВЕДЕННЯ ТА РЕЖИМ КОРЕСПОНДЕНТСЬКИХ РАХУНКІВ БАНКІВ-НЕРЕЗИДЕНТІВ У ГРИВНЯХ, ВІДКРИТИХ В УПОВНОВАЖЕНИХ БАНКАХ УКРАЇНИ
(Постанова|Положення, Національний банк, від 26.03.1998, № 118 "Про затвердження Положення про відкриття та функціонування в уповноважених банках України рахунків банків-кореспондентів в іноземній валюті та в гривнях")
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение

Ответить в данную темуНачать новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 



Текстовая версия Сейчас: 16.09.2019, 08:06