IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

3 страниц V  < 1 2 3  
Ответить в данную темуНачать новую тему
> Індикатори, питання
dimchik84buh
сообщение 05.09.2017, 14:56
Сообщение #41


Банкир
****

Группа: Банкир
Сообщений: 592

Вставить ник в ответ
Вставить цитату в ответ



Цитата(Romko @ 05.09.2017, 15:37) *
Колеги, поділіться досвідом.
З Пост.369 "п. 12 ...Висновок може складатися за кожним договором (контрактом) за умови здійснення аналізу щодо кожної фінансової операції з урахуванням наявності/відсутності змін, які відбуваються під час проведення розрахунків."
У клієнта не відбулося жодних суттєвих змін (не змінилися ні ціни, ні вид товару, ні нерезидент чи платіжні реквізити), а тільки дод.угодою продовжили термін дії договору.
Чи потрібно складати в такому випадку новий Висновок?

На Ваше усмотрение.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
ОЛЕ
сообщение 06.09.2017, 15:51
Сообщение #42


Банкир
****

Группа: Банкир
Сообщений: 3 345

Вставить ник в ответ
Вставить цитату в ответ



Цитата(Romko @ 05.09.2017, 15:37) *
Колеги, поділіться досвідом.
З Пост.369 "п. 12 ...Висновок може складатися за кожним договором (контрактом) за умови здійснення аналізу щодо кожної фінансової операції з урахуванням наявності/відсутності змін, які відбуваються під час проведення розрахунків."
У клієнта не відбулося жодних суттєвих змін (не змінилися ні ціни, ні вид товару, ні нерезидент чи платіжні реквізити), а тільки дод.угодою продовжили термін дії договору.
Чи потрібно складати в такому випадку новий Висновок?

На старому зробіть помітку з актуальною датою та допишіть додаткову угоду, що була розглянута.+ ще підписи відповідальних. Висновок - без суттєвих змін.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение

3 страниц V  < 1 2 3
Ответить в данную темуНачать новую тему
2 чел. читают эту тему (гостей: 2, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 



Текстовая версия Сейчас: 22.09.2017, 12:02