IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

 
Ответить в данную темуНачать новую тему
> легализация паспорта гражданина РФ
krasnova
сообщение 16.04.2014, 09:54
Сообщение #1


Постоялец
**

Группа: Постоялец
Сообщений: 105

Вставить ник в ответ
Вставить цитату в ответ



Доброго времени суток.
Подскажите нерез - гражданин РФ открывает счет 2620. Нужно проводить легализацию его паспортных данных? Помню что нет, но не могу найти где это написано.
в ппнбу № 492 п.1.17....Документи, подані для відкриття рахунків, які були видані на території іноземної держави, мають бути легалізовані в установленому порядку, якщо інше не передбачено законом або міжнародним договором України. Копії цих документів мають бути нотаріально засвідченими.
и все
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
miram
сообщение 16.04.2014, 10:07
Сообщение #2


Постоялец
**

Группа: Постоялец
Сообщений: 222

Вставить ник в ответ
Вставить цитату в ответ



Цитата(krasnova @ 16.04.2014, 10:54) *
Доброго времени суток.
Подскажите нерез - гражданин РФ открывает счет 2620. Нужно проводить легализацию его паспортных данных? Помню что нет, но не могу найти где это написано.
в ппнбу № 492 п.1.17....Документи, подані для відкриття рахунків, які були видані на території іноземної держави, мають бути легалізовані в установленому порядку, якщо інше не передбачено законом або міжнародним договором України. Копії цих документів мають бути нотаріально засвідченими.
и все


Гаагзька конвенція 1961 року
http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/995_082
Росія там є.

З Росією (СНД) можуть бути якісь особливі договори, що й апостиль не вимагають, достатньо нотаріального засвідчення, але с ходу не скажу
Це якщо ви маєте на увазі легалізацію копій документів.


Сообщение отредактировал miram - 16.04.2014, 10:09
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Люсьен4ик
сообщение 16.04.2014, 10:26
Сообщение #3


Участник
*

Группа: Участник
Сообщений: 79

Вставить ник в ответ
Вставить цитату в ответ



Мы поступаем по аналогии с укр.паспортом. Легализацию не требуем.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
OSTA
сообщение 16.04.2014, 10:53
Сообщение #4


Банкир
****

Группа: Банкир
Сообщений: 2 426

Вставить ник в ответ
Вставить цитату в ответ



Освобождение от процедуры легализации официальных документов

В соответствии со ст. 3 Конвенции соблюдение процедуры легализации не может требоваться, если законы, правила либо практика, действующие в стране, в которой документ представляется, либо соглашение между двумя или несколькими договорными государствами отменяют либо упрощают такую процедуру, либо освобождают сам документ от легализации.

Так, Украина присоединилась к Конвенции о правовой помощи и правовых отношениях по гражданским, семейным и уголовным делам (22 января 1993 года, г. Минск). Статьей 13 Конвенции о правовой помощи предусмотрено, что документы, которые на территории одной из Договаривающихся сторон изготовлены или засвидетельствованы учреждением или специально на то уполномоченным лицом в пределах их компетенции и по установленной форме и скреплены гербовой печатью, принимаются на территориях других Договаривающихся сторон без какого-либо специального удостоверения.

Кроме того, документы, которые на территории одной из Договаривающихся сторон рассматриваются как официальные документы, пользуются на территориях других Договаривающихся сторон доказательной силой официальных документов.

Наряду с Украиной данная Конвенция вступила в силу для таких государств: Беларусь, Узбекистан, Казахстан, Российская Федерация, Таджикистан, Армения, Киргизская Республика, Молдова, Азербайджан, Грузия, Туркменистан.


МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 11.05.2010 р. N 26-26/291

Міністерству закордонних справ України
Міністерству економіки України
Державному комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва
Державній податковій адміністрації України
Національному банку України
Начальнику Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, начальникам головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі 


Роз'яснення щодо застосування міжнародних договорів України про правову допомогу в частині, що стосується скасування вимоги легалізації офіційних документів, виданих компетентними органами Договірних Сторін

У зв'язку з неодноразовими зверненнями державних органів, юридичних і фізичних осіб України щодо дійсності офіційних документів України на території іноземних держав, з якими укладено міжнародні договори про правову допомогу, повідомляємо.

Відповідно до статті 13 Закону України "Про міжнародне приватне право" документи, що видані уповноваженими органами іноземних держав у встановленій формі, визнаються дійсними в Україні в разі їх легалізації, якщо інше не передбачено законом або міжнародним договором України.

Міжнародні договори України, які регулюють питання правових відносин і міжнародної правової допомоги у цивільних справах, містять положення про те, що документи, складені або засвідчені компетентним органом однієї Договірної Сторони та підтверджені підписом уповноваженої особи й офіційною печаткою, є дійсними на території іншої Договірної Сторони без подальшого засвідчення.

Слід зазначити, однак, що наявність відповідних положень не можна тлумачити як такі, що автоматично передбачають прийняття компетентними органами України без будь-якого додаткового засвідчення усіх офіційних документів, складених органами іноземних держав, які є Сторонами таких договорів.

Звертаємо увагу, що, по-перше, формулювання відповідних статей міжнародних договорів є неоднаковим, і у більшості випадків прямо визначає застосування правила звільнення від потреби будь-якої легалізації лише тих документів, які надсилаються Сторонами при безпосередньому застосуванні відповідного міжнародного договору.

По-друге, компетентними органами іноземних держав неоднаково тлумачаться відповідні положення щодо дійсності документів, що призводить до непоодиноких випадків відмови у прийнятті без додаткового засвідчення офіційних документів України у державах, з якими укладено міжнародні договори про правову допомогу у цивільних справах.

З огляду на зазначене та з метою однакового тлумачення і застосування на паритетній основі міжнародних договорів України з питань правових відносин і правової допомоги у цивільних справах Міністерством юстиції України за сприяння Міністерства закордонних справ України досліджено їх виконання компетентними органами іноземних держав в частині практики застосування вимоги легалізації до документів, виданих компетентними органами України.

За результатами слід констатувати, що на території Болгарії, Естонії, Латвії, Литви, Польщі, Румунії, Сербії та Чехії приймають без будь-якого додаткового засвідчення (консульської легалізації або засвідчення апостилем) усі види офіційних документів незалежно від того, якими органами України вони видані і з якою метою.

Так само офіційні документи звільняються від потреби легалізації в державах-членах СНД, оскільки це передбачено Конвенцією про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах 1993 року.
....
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
krasnova
сообщение 16.04.2014, 11:16
Сообщение #5


Постоялец
**

Группа: Постоялец
Сообщений: 105

Вставить ник в ответ
Вставить цитату в ответ



спасибо
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение

Ответить в данную темуНачать новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 



Текстовая версия Сейчас: 22.10.2019, 23:55