IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

 
Ответить в данную темуНачать новую тему
> Платежи юридических лиц
viconty
сообщение 20.10.2011, 11:49
Сообщение #1


Старожил
***

Группа: Старожил
Сообщений: 263

Вставить ник в ответ
Вставить цитату в ответ



Может ли юридическое лицо осуществлять платежи через кассу банка наличными
через физ лицо на юр лицо? (Директор компании хочет уплатить от своей компаниий через себя другой компании).
Как этот платеж проводится?
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Luis
сообщение 20.10.2011, 12:08
Сообщение #2


Банкир
****

Группа: Банкир
Сообщений: 990

Вставить ник в ответ
Вставить цитату в ответ



Цитата(viconty @ 20.10.2011, 12:49) *
Может ли юридическое лицо осуществлять платежи через кассу банка наличными через физ лицо на юр лицо?

Може. З урахуванням особливостей, встановлених пост НБУ №637.
Цитата(viconty @ 20.10.2011, 12:49) *
Как этот платеж проводится?

Як завжди - заява на переказ готівки.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Алита
сообщение 20.10.2011, 12:31
Сообщение #3


Постоялец
**

Группа: Постоялец
Сообщений: 222

Вставить ник в ответ
Вставить цитату в ответ



Может. Общий принцип - как и у платежей физлиц: сначала на транзитник типа 2902, потом на получателя. Необходимо принимать во внимание регламент отправки и максимальный лимит, установленный для этих платежей:
=
ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

09.02.2005 N 32

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
18 квітня 2005 р.
за N 410/10690


Про встановлення граничної
суми готівкового розрахунку


Відповідно до статті 33 Закону України "Про Національний банк
України" [679-14] Правління Національного банку України
П О С Т А Н О В Л Я Є:

1. Встановити граничну суму готівкового розрахунку одного
підприємства (підприємця) з іншим підприємством (підприємцем)
протягом одного дня за одним або кількома платіжними документами
відповідно до пункту 2.3 Положення про ведення касових операцій у
національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління
Національного банку України від 15.12.2004 N 637 [z0040-05] і
зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13.01.2005 за
N 40/10320 (далі - Положення), у розмірі 10000 (десять тисяч)
гривень.
2. Управлінню зв'язків з громадськістю та засобами масової
інформації (С.М.Войцеховська) та Департаменту готівково-грошового
обігу (Н.В.Дорофєєва) забезпечити опублікування в засобах масової
інформації цієї постанови протягом 10 днів.

3. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на
заступника Голови Національного банку України В.Л.Кротюка.

4. Постанова набирає чинності через 10 днів після державної
реєстрації в Міністерстві юстиції України.

Голова В.С.Стельмах
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
viconty
сообщение 20.10.2011, 12:46
Сообщение #4


Старожил
***

Группа: Старожил
Сообщений: 263

Вставить ник в ответ
Вставить цитату в ответ



Спасибо Всем!!! А то мне моя бухгалтерия ставит всяческие знаки препинания ))))
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение

Ответить в данную темуНачать новую тему
2 чел. читают эту тему (гостей: 2, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 



Текстовая версия Сейчас: 03.06.2020, 18:49