Банковские новости Украины и мира

РУБРИКИ

НОВОСТИ БАНКОВ

АРХИВ 

РЕКЛАМА

СПРАВОЧНАЯ

ПОИСК

РЕКОМЕНДУЕМ

представляем наливные полы для помещений репутация покупайте

28 МАРТА

13:10 | Украина | UABanker.net

НБУ та АУБ: пошук форм поглиблення спiвпрацi

27 лютого в Асоцiацi© укра©нських банкiв вiдбулася робоча зустрiч заступника Голови НБУ Олександра Шлапака та директора Генерального департаменту банкiвського нагляду Вадима Пушкарьова з керiвництвом АУБ.

Головнi питання, що розглядались, стосувались нагляду за дiяльнiстю банкiв та роботи банкiв щодо запровадження вимог законодавства з боротьби з вiдмиванням коштiв. Зокрема, обговорено питання вимог НБУ до капiталiзацi© банкiв, спрощення процедур ре╨страцi© та лiцензування банкiв. Також обговорено подальше спiльне опрацювання змiн до Iнструкцi© НБУ "Про порядок регулювання дiяльностi банкiв в Укра©нi" та Положень НБУ про порядок формування резервiв на вiдшкодування можливих збиткiв банкiв вiд операцiй з цiнними паперами, пiд дебiторську заборгованiсть та на покриття кредитних ризикiв.

Пiд час обговорення представники АУБ торкнулися питання змiн до Закону Укра©ни "Про банки i банкiвську дiяльнiсть". Зокрема, обговорено питання необхiдностi законодавчого визначення порядку перерахунку в ╙ВРО капiталу дiючих банкiв, сформованого в гривнях, або визначення вимог до мiнiмального розмiру капiталу в нацiональнiй валютi; внесення змiн щодо виключення з капiталу банкiв тiльки гудвiлу, а не загально© суми нематерiальних активiв.

У свою чергу Олександр Шлапак та Вадим Пушкарьов висловили розумiння бiльшостi з поставлених питань та запропонували провести низку робочих зустрiчей для опрацювання вiдповiдних пропозицiй.

У ходi зустрiчi також обговорено подальшу вза╨модiю НБУ та АУБ з питання запровадження в дiю законодавства щодо боротьби з вiдмиванням коштiв. Зокрема, досягнуто домовленiсть про включення фахiвцiв АУБ i комерцiйних банкiв до робочо© групи з пiдготовки проектiв нормативних актiв та обов"язкове ознайомлення банкiв через АУБ з цими проектами.

На думку Олександра Шлапака, НБУ та Асоцiацiя укра©нських банкiв мають спiльно працювати над вирiшенням iснуючих проблем у банкiвськiй дiяльностi та ©© нормативного регулювання. Цього вимагають iнтереси як держави, так i комерцiйних банкiв, - зазначив вiн.

Як прокоментував результати зустрiчi Президент АУБ Олександр Сугоняко, пiд час обговорення вiдпрацьовано подальшi напрямки спiвпрацi мiж НБУ та АУБ, визначено прiоритетнi питання, що потребують винесення на Парламентськi слухання з питань удосконалення банкiвського законодавства.


Загружаем...

Март 2003

Пн

Вт

Ср

Чт

Пт

Сб

Вс

.

.

.

.

.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

.

.

.

.

.

.

© UABanker.net, 2000-2008 | О сайте | Партнеры |
При полном или частичном использовании материалов
гиперссылка на www.uabanker.net обязательна.